19- 21 kwietnia 2014 r Park Archeologiczny "Osada VI Oraczy" będzie czynny.


Za utrudnienia przepraszamy!

Serdecznie zapraszamy 26 i 27 kwietnia do zwiedzania Parku Archeologicznego o godz. 13.00, 14.00 i 15.00.

Bal Karnawałowy

Karnawał to czas zabawy, do której serdecznie zaprasza Pani Zima. Udając się z nią w taneczną podróż uczestnicy biorą udział w wielu konkursach z nagrodami i wyborach Króla i Królowej Balu. W programie także dyskoteka z karaoke oraz słodki poczęstunek.

Cennik - Bal karnawałowy

Bal karnawałowy - czas trwania: ok. 3,5 godz. 36 zł

Rusza Park Archeologiczny Osada VI Oraczy.

czytaj więcej ...

Słoneczna, pachnąca i kwitnąca wiosna nie przez wszystkich witana jest z entuzjazmem. Tych dla, których wiosna to katar, kaszel, ból głowy i łzy w oczach zapraszamy do skorzystania z profilaktycznych...

czytaj więcej ...

Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że ze względu na reorganizację ruchu turystycznego w bocheńskiej kopalni jesteśmy zmuszeni od dnia 16 lutego 2014 r. do odwołania wyłączyć z trasy turystycznej...

czytaj więcej ...

Turniej Smoka, organizowany w bocheńskiej kopalni soli, uznany został za najlepszą imprezę roku 2013, odbywającą się pod patronatem PZKT.

czytaj więcej ...

Nota prawna:
Elementy stron internetowych www.kopalniasoli.pl są chronione prawem autorskim i nie mogą być kopiowane w całości lub części. Grafika, zdjęcia oraz teksty nie mogą być kopiowane i publikowane bez uzyskania pisemnej zgody Uzdrowiska Kopalni Soli Bochnia Sp. z o.o.
Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za utratę aktualności informacji prezentowanych w serwisie.