Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia Hotel Centrum Zdrowia Zaplecze Konferencyjne Restauracja Park Archeologiczny

Odnowa Biologiczna

Tryb życia współczesnego człowieka, egzystującego w natłoku zajęć i ciągłym pośpiechu nie sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu organizmu, a zmęczone ciało i umysł domagają się odpoczynku.

Najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do wyszczuplania, liftingu i korygowania problemów estetycznych takich jak cellulit, zwiotczenie skóry, zmarszczki.

Hydroterapia jest stosowaną od wieków formą leczenia i niwelowania stresu, jest szczególnie pomocna przy niwelowaniu bólu artretycznego, stanów zapalnych wynikających z odniesionych kontuzji sportowych i skutków nadmiernego zmęczenia. Podstawę leczniczego działania stanowi odpowiednia temperatura lub ciśnienie wody użytej odpowiednio do danej terapii.

Masaż bańką chińską pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu, doskonale uspokaja i relaksuje. Zabieg ten posiada wyjątkowe działanie lecznicze oraz znakomicie usuwa wszelkie blokady energetyczne.

Jest zabiegiem silnie relaksującym, pomaga osiągnąć uczucie spokoju i odprężenia, redukuje stres, zmęczenie, zmniejsza napięcia mięśniowe, korzystnie wpływa na układ krwionośny, przyspiesza metabolizm, przyczynia się do poprawy psychofizycznej sprawności organizmu.

Sauna to idealne miejsce na chwilę refleksji oraz wyciszenie. Organizm poddawany naprzemiennemu działaniu gorącego powietrza i lodowatej wody, odzyskuje siły witalne i w znacznym stopniu poprawione zostaje krążenie krwi. Wizyta w saunie rozluźnia napięte mięśnie, łagodzi stany zapalne stawów oraz bóle reumatyczne. Sauna ma również korzystny wpływ na problemy z zatokami i górnymi drogami oddechowymi, które mają tendencję do nawrotów.

Zapraszamy wszystkich zmagających się z bólem związanym z układem mięśniowo - szkieletowym do skorzystania z wyjątkowej oferty  nowoczesnej terapii falą uderzeniową. Fale uderzeniowe są falami...

czytaj więcej ...

Szanowni Państwo informujemy, że Park Archeologiczny "Osada VI Oraczy" został zamknięty na sezon zimowy. Wszystkim, którzy odwiedzili nas w minionym sezonie dziękujemy. Szczególnym zainteresowaniem...

czytaj więcej ...

Szanowni Państwo! Miło nam poinformować, że w dniach 6-7 września Park Archeologiczny "Osada VI Oraczy" zostanie udostępniony dla zwiedzających w ramach "Weekendu z zabytkami Powiatu Bocheńskiego",...

czytaj więcej ...

Wakacje zawitały również do Parku Archeologicznego "Osada VI Oraczy", w związku z tym zapraszamy do zwiedzania tej wyjątkowej atrakcji z przewodnikiem: od poniedziałku do piątku o godz....

czytaj więcej ...

Nota prawna:
Elementy stron internetowych www.kopalniasoli.pl są chronione prawem autorskim i nie mogą być kopiowane w całości lub części. Grafika, zdjęcia oraz teksty nie mogą być kopiowane i publikowane bez uzyskania pisemnej zgody Uzdrowiska Kopalni Soli Bochnia Sp. z o.o.
Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za utratę aktualności informacji prezentowanych w serwisie.