• Hotel Sutoris


  O hotelu

Hotel Sutoris należy do kompleksu Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia, a jego usytuowanie w sąsiedztwie najstarszego w Europie czynnego szybu wydobywczego pochodzącego z połowy XIII w. sprawia, że nasi Goście wygodnie i bez wychodzenia na zewnątrz mogą zjechać do podziemnych komór solnych*. Lokalizacja Hotelu w centrum miasta pozwala na korzystanie z uroków bocheńskich parków, m.in. Plant Salinarnych, które w pogodne dni stanowią idealne miejsce na spacer w cieniu dorodnych kasztanowców, a dzięki placom zabaw stają się również atrakcją dla dzieci.

Hotel dysponuje 40 funkcjonalnie wyposażonymi pokojami (102 miejsca noclegowe), których część została przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz rodzin z dziećmi (pokoje typu studio). Pokoje zostały zlokalizowane na 3 piętrach, jednakże architektura budynku i zlokalizowana przy recepcji winda sprawiają, że najważniejsze miejsca w kompleksie dostępne są dla osób niepełnosprawnych. Komfortowo po ośrodku mogą poruszać się także mamy z wózkami dziecięcymi. Udogodnieniem dla Gości jest znajdująca się na I piętrze mini kuchnia, która została wyposażona w czajnik, lodówkę, kuchenkę mikrofalową oraz podstawowe naczynia i sztućce. Dla gości spragnionych relaksu i ciszy oddajemy do dyspozycji grotę solną, której niepowtarzalny klimat korzystnie wpływa na regenerację sił fizycznych i wspaniale odpręża.

W hotelu znajduje się także będące częścią kompleksu Centrum Zdrowia, świadczące usługi medyczne i zabiegi z zakresu odnowy biologicznej.

Dzięki odpowiedniej organizacji przestrzeni hotelu i całego kompleksu, a także umiejętnej i fachowej obsłudze nasze usługi dostosowujemy do potrzeb kuracjuszy jak i klientów biznesowych.  
* zgodnie z organizacją pracy Szybu Sutoris


Potwierdzeniem wysokiego standardu świadczonych usług jest wdrożony i potwierdzony certyfikatem system zarządzania jakością i środowiskiem ISO 9001:2001 oraz 14001:2005.

Hotel wyposażony został w system pozyskiwania naturalnej energii słonecznej, przyczyniając się do poprawy jakości powietrza atmosferycznego. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

 

Rezerwacja
rezerwuj

Galeria zdjęć

Oferty w obiekcie
 • Wczasy inhalacyjne

  Wczasy inhalacyjne - idealny wypoczynek dla alergika i astmatyka

 • Pobyt rehabilitacyjny dróg oddechowych

  Pobyt rehabilitacyjny dróg oddechowych został przygotowany z myślą o osobach ze schorzeniami dróg oddechowych oraz pulmonologicznymi o podłożu alergicznym.

 • Turnus rehabilitacyjny dróg oddechowych

  - Z MOŻLIWOŚCIĄ DOFINANSOWANIA ZE ŚRODKÓW PFRON 

 • Turnus rehabilitacyjny narządu układu ruchu

  Z MOŻLIWOŚCIĄ DOFINANSOWANIA ZE ŚRODKÓW PFRON 

 • Wczasy rehabilitacyjne

  Pakiet ten rekomendowany jest osobom z chorobą zwyrodnieniową stawów, zespołami bólowymi stawów i kręgosłupa, bólami związanymi z osteoporozą, nerwobólami, SM,...

 • Weekend z kopalnią soli

  Odkryj najstraszą w Polsce kopalnię soli i odpocznij w Hotelu Sutoris!

 • Zielone Szkoły

  Z nami nie będziesz sie nudzić!

 • Pakiet szkoleniowy II

  175 zł/os.

 • Pakiet szkoleniowy I

 • Pakiet konferencyjny z grą integracyjną

  Połączenie pakietu konferencyjnego z grą integracyjną to wyjątkowa propozycja, która pozwoli zbudować pozytywne relacje w zespole pracowników.

 • Pobyt relaksacyjny

  Pobyt relaksacyjny - relaks w miłej atmosferze!

Rezerwacja
Jeśli chcesz mozesz dokonać wstępnej rezerwacji!
Rezerwuj

UWAGA!

Informujemy, że od dnia 1.01.2016 dla opiekunów dzieci zjeżdżająych do kopalni na Turnus Leczniczy obowiązuje opłata
czytaj więcej

Obiad dnia w Restauracji Grota

Pyszne  obiady  w pysznej cenie - tylko  13,99 zł za zestaw!
czytaj więcej

Biuletyn

Bądź na bieżąco, zapisz się do naszego newslettera!
zapisz się
Kontakt
wyślij pytanie
recepcja@kopalniasoli.pl
+48 14 615 36 66