Prace remontowe

W związku z pracami remontowymi w Komorze Ważyn informujemy, że zwiedzanie Podziemnej Ekspozycji Multimedialnej odbywa się na poziomie IV August (do 21 września). Za utrudnienia przepraszamy.

Oferty specjalne

19
IX
Pobyty świąteczne

Previous Next

1 2 3

WYPOCZYNEK ŚWIĄTECZNY W WYJĄTKOWYM MIEJSCU.

Zapraszamy Państwa do spędzenia świąt Bożego Narodzenia w kompleksie rekreacyjno-wypoczynkowym Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia.

Rodzinna atmosfera, atrakcyjny program dla całej rodziny, tradycyjna górnicza pasterka 250 m pod ziemią, uroczysta kolacja wigilijna, spotkanie ze świętym Mikołajem, koncert najpiękniejszych kolęd i relaks w centrum odnowy sprawią, że wyjazd świąteczny będzie doskonałym połączeniem tradycji i aktywnego wypoczynku.

Oferta dostępna jest w dwóch wariantach.
Sprawdź szczegóły i wybierz najlepszą opcję wyjazdu na święta dla siebie i swoich najbliższych.

Weekend świąteczny (4 dni)
23.12.2013 - 26.12.2013

Pokój
1-os.
Pokój
2-os.
Pokój
3-os.
Apart.
1–os.
Apart.
2–os.
osoba dorosła 670 zł 580 zł 550 zł 980 zł 670 zł
dziecko 3 - 12 lat - 410 zł 410 zł - 410 zł


Cena obejmuje:
 3 noclegi w pokoju wybranego typu, wyżywienie* - śniadania, obiady, kolacje, 1 zabieg w centrum odnowy biologicznej**, uroczystą kolację wigilijną, zwiedzanie trasy turystycznej połączone z pasterką w kaplicy Świętej Kingi, spotkanie ze św. Mikołajem, recital najpiękniejszych polskich kolęd. Dla dzieci zapewniamy opiekę/program animacyjny w czasie korzystania z zabiegów. Ceny w zł / os.

Wczasy świąteczne (7 dni)
22.12.2013 - 28.12.2013

Pokój
1-os.
Pokój
2-os.
Pokój
3-os.
Apart.
1–os.
Apart.
2–os.
osoba dorosła 1230 zł 1060 zł 990 zł 1860 zł 1230 zł
dziecko 3 - 12 lat - 730 zł 730 zł - 730 zł


Cena obejmuje:
 6 noclegów w pokoju wybranego typu, wyżywienie* - śniadania, obiady, kolacje,  3 zabiegi w centrum odnowy biologicznej**, 2 pobyty inhalacyjne w kopalni, uroczystą kolację wigilijną, zwiedzanie trasy turystycznej połączone z pasterką w kaplicy Świętej Kingi, spotkanie ze św. Mikołajem, recital najpiękniejszych polskich kolęd. Dla dzieci zapewniamy opiekę/program animacyjny w czasie korzystania z zabiegów. Ceny w zł / os.

*   pobyt rozpoczyna się obiadokolacją i kończy śniadaniem.
** dotyczy tylko osób dorosłych; podczas wykonywania zabiegów zapewniamy opiekę dla dzieci

Szanowni Państwo! Miło nam poinformować, że w dniach 6-7 września Park Archeologiczny "Osada VI Oraczy" zostanie udostępniony dla zwiedzających w ramach "Weekendu z zabytkami Powiatu Bocheńskiego",...

czytaj więcej ...

Wakacje zawitały również do Parku Archeologicznego "Osada VI Oraczy", w związku z tym zapraszamy do zwiedzania tej wyjątkowej atrakcji z przewodnikiem: od poniedziałku do piątku o godz....

czytaj więcej ...

14 czerwca w ramach Dni Bochni w Parku Archeologicznym Osada VI Oraczy odbyły się "Rodzinne zmagania ze średniowieczem". Na uczestników biorących udział w zabawie czekały zadania nawiązujące...

czytaj więcej ...

Szanowni Państwo! Miło nam poinformować, że Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia przystąpiło do Programu "Bocheńska Karta Rodzinna". W ramach partnerstwa, wszyscy posiadacze Karty mogą liczyć...

czytaj więcej ...

Nota prawna:
Elementy stron internetowych www.kopalniasoli.pl są chronione prawem autorskim i nie mogą być kopiowane w całości lub części. Grafika, zdjęcia oraz teksty nie mogą być kopiowane i publikowane bez uzyskania pisemnej zgody Uzdrowiska Kopalni Soli Bochnia Sp. z o.o.
Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za utratę aktualności informacji prezentowanych w serwisie.