• Oferta dla szkół

Noclegi w kopalni

Noclegi organizowane w niezwykłej scenerii bocheńskiej kopalni soli to integracja, edukacja oraz profilaktyka zdrowotna. Noc w solnych podziemiach to także połączenie nietypowego, bo odbywającego się w godzinach nocnych zwiedzania kopalni z wieloma niezwykłymi atrakcjami. Zjazd 140-m zjeżdżalnią, projekcja filmu w podziemnym kinie czy zabawa na parkiecie dyskoteki 250 m pod ziemią to tylko część niespodzianek, czekających na uczestników. Do dyspozycji jest również sprzęt sportowy oraz boisko.


LECZNICZY MIKROKLIMAT
Mikroklimat podziemnych komór z powodzeniem wykorzystywany jest do leczenia schorzeń układu oddechowego, astmy i alergii przez Podziemny Ośrodek Leczniczy działający przy Uzdrowisku Kopalnia Soli Bochnia. Powietrze charakteryzuje się wyjątkową czystością bakteriologiczną, dużą zawartością chlorku sodu oraz pierwiastków takich jak mangan, magnez i wapń, stałą temperaturą (ok. 16°C) oraz wysoką wilgotnością względną (ok. 70%).


PODRÓŻ W CZASIE
Zapraszamy w niezwykłą, bo odbywającą się w godzinach nocnych podróż w czasie. Dzięki Podziemnej Ekspozycji Multimedialnej odkrywanie podziemnego świata staje się fascynującą przygodą zarówno dla przedszkolaków, jak i dla uczniów szkół gimnazjalnych i liceów. Trasa wiedzie przez unikatowe wyrobiska, znajdujące się na poziomach August i Sienkiewicz, a także niezwykłe komory o charakterystycznym kształcie oraz podziemne kaplice z pięknymi rzeźbami i malowidłami.

Nocy spędzonej w solnych podziemiach towarzyszy spotkanie z dj-em na parkiecie najgłębiej na świecie położonej dyskoteki. Zabawa w niezwykłej scenerii komory, znajdującej się 250 m pod ziemią budzi niezwykłe emocje i na długo pozostaje w pamięci jej uczestników.

WAŻNE INFORMACJE
Zjazdy na pobyt nocny odbywają się w godzinach od 17.15 do 19.00. Dokładna godzina zjazdu podana jest na potwierdzeniu rezerwacji. Uprzejmie prosimy o punktualność. Wyjazd na powierzchnię odbywa się w godzinach od 8.00 do 10.00. Grupy wyjeżdżają w kolejności, w jakiej zjeżdżały do kopalni. Osoby, które wykupują noclegi bez pościeli zobowiązane są do zabrania własnych śpiworów oraz ciepłej odzieży. Istnieje możliwość dokupienia posiłków pod ziemią – konieczna wcześniejsza rezerwacja.
Komora Ważyn
I, II, III, XI, XII
IV, V, VI, VII, VIII, IX, X
Nocleg ze zwiedzaniem kopalni
42,00 zł
63,00 zł
Komplet pościeli
15, 00 zł
Komora WażynI, II, III, XI, XIIIV, V, VI, VII, VIII, IX, X
Nocleg ze zwiedzaniem kopalni42,00 zł63,00 zł
Komplet pościeli 15, 00 zł
Rezerwacje przyjmuje: Biuro Obsługi Turystyki E: biuro@kopalniasoli.pl, T: 14 615 36 36/37

Obiad dnia w Restauracji Grota

Pyszne  obiady  w pysznej cenie - tylko  13,99 zł za zestaw!
czytaj więcej

Biuletyn

Bądź na bieżąco, zapisz się do naszego newslettera!
zapisz się
recepcja@kopalniasoli.pl
+48 14 615 36 66