• Oferty Specjalne

Weekend Majowy
1-3 maja

Długi weekend majowy w kompleksie rekreacyjno-wypoczynkowym Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia zlokalizowanym zaledwie 40 km od Krakowa to wyjątkowy program, w którym proponujemy Państwu połączenie wiosennej odnowy z aktywnym wypoczynkiem.  Zwiedzanie zabytkowej kopalni soli w Bochni, zabieg relaksacyjny w Centrum Odnowy oraz  warsztaty w Parku Archeologicznym Osada VI Oraczy sprawią, że będzie to niezapomniany wiosenny wypoczynek dla całej rodziny.
ZAKWATEROWANIE 
Do Państwa dyspozycji oddajemy 40 komfortowo urządzonych pokoi. Każdy z nich posiada łazienkę, TV, telefon, stałe łącze Internetowe. Dodatkowo na Państwa życzenie pokój może zostać wyposażony w akcesoria niezbędne dla komfortowego pobytu małego dziecka jak łóżeczko dziecinne czy wanienka.  Obiekt wyposażony jest w mini-kuchnię oraz specjalnie przygotowany dla dzieci pokój zabaw.
 WYŻYWIENIE
Hotelowa restauracja to miejsce o oryginalnym, nawiązującym do tradycji górniczych wnętrzu i niepowtarzalnej atmosferze. W ramach pobytu zapewniamy pełne wyżywienie /trzy posiłki dziennie/. Pobyt rozpoczyna się obiadokolacją a kończy śniadaniem.
 ZWIEDZANIE ZABYTKOWEJ KOPALNI SOLI
Tajemnicze wnętrza najstarszej polskiej kopalni soli kryją w niej dorobek wielu pokoleń, czyniąc z niej część narodowego dziedzictwa kulturowego.
ODNOWA BIOLOGICZNA
Aby odpocząć i zregenerować siły proponujemy Państwu skorzystanie z usług mieszczącego się w hotelu SUTORIS Centrum Odnowy. Oferta obejmuje jeden zabieg wybierany spośród szerokiej gamy zabiegów relaksacyjnych i pielęgnacyjnych.
 PARK ARCHEOLOGICZNY OSADA VI ORACZY
Warsztaty rzemieślnicze w Parku Archeologicznym to niezwykła lekcja historii na świeżym powietrzu. Własnoręczna praca w warsztacie średniowiecznego rzemieślnika to niezawodny sposób na to, aby poznać i zapamiętać historię wybranego zawodu. 
 SEANS W GROCIE SOLNEJ
W grocie solnej panuje specyficzy mikroklimat, który w połaczeniu z odpowiednio dobraną muzyką oraz oświetleniem stwarzają niezwykły klimat sprzyjający odprężeniu i relaksowi.


 
Weekend Majowy
Pokój 1-os.
Pokój 2-os.
Pokój 3-os.
Apartament 1-os.
Apartament 2-os.
osoba dorosła
400,00
350,00
320,00
450,00
400,00
dziecko 3-12 lat
-
230,00
230,00
Pokój 1-os.Pokój 2-os.Pokój 3-os.Apartament 1-os.Apartament 2-os.
osoba dorosła400,00350,00320,00450,00400,00
dziecko 3-12 lat -230,00230,00230,00
Cena obejmuje: 2 noclegi, pełne wyżywienie (obiadokolacja w  dniu przyjazdu, 2 śniadania, obiad, kolacja), zwiedzanie kopalni soli w Bochni, 1 wybrany zabieg dla każdej z osób dorosłych, zwiedzanie połączone z warsztatem  rzemieślniczym w Parku Archeologicznym, seans w grocie solnej, nieograniczony dostęp do stołu bilardowego. Ceny w zł/os. 
Rezerwacje przyjmuje Recepcja Hotelu Sutoris T: 14 615 36 66/67, E: recepcja@kopalniasoli.pl 
Rezerwacja
rezerwuj
Obiekty z tą ofertą
  • Hotel Sutoris

    W sąsiedztwe najstarszego na ziemiach polskich szybu Sutoris

  • Park Archeologiczny


    Miejsce, gdzie średniowiecze wciąż trwa

UWAGA!

Informujemy, że od dnia 1.01.2016 dla opiekunów dzieci zjeżdżająych do kopalni na Turnus Leczniczy obowiązuje opłata
czytaj więcej

Obiad dnia w Restauracji Grota

Pyszne  obiady  w pysznej cenie - tylko  13,99 zł za zestaw!
czytaj więcej

Biuletyn

Bądź na bieżąco, zapisz się do naszego newslettera!
zapisz się
recepcja@kopalniasoli.pl
+48 14 615 36 66