• Zdrowie i wypoczynek
Osoby, które cenią sobie wypoczynek i relaks w miłej atmosferze i chcą spędzić wyjątkowe
4 dni by zregenerować swoje siły zapraszamy do Uzdrowiska Kopalnia Soli Bochnia. Bogaty program zapewni Państwu wiele atrakcji, które na długo pozostaną w pamięci i pozwolą wypocząć i nabrać energii.

Zakwaterowanie 
Do Państwa dyspozycji oddajemy 40 komfortowo urządzonych pokoi. Każdy z nich posiada łazienkę, TV, telefon, stałe łącze internetowe.

Wyżywienie
Hotelowa restauracja to miejsce o oryginalnym, nawiązującym do tradycji górniczych wnętrzu i niepowtarzalnej atmosferze. W ramach pobytu zapewniamy pełne wyżywienie /trzy posiłki dziennie. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany. Pobyt rozpoczyna się obiadokolacją, a kończy śniadaniem.

Seanse inhalacyjno relaksacyjne połączone z gimnastyką w Grocie Solnej
W grocie solnej panuje specyficzny mikroklimat cechujący się wyjątkową czystością bakteriologiczną, a dzięki systemowi odpowiedniej wentylacji i nawiewu sól paruje jonizując ujemnie powietrze i nasycając je cennymi mikroelementami. Odpowiednio dobrana muzyka relaksacyjna oraz oświetlenie stwarzają niezwykły klimat zapewniający odprężenie. Uzupełnieniem seansów są ćwiczenia oddechowo relaksacyjne prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę. Oferta obejmuje 2 seanse.

Zwiedzanie zabytkowej kopalni soli
Tajemnicze wnętrza najstarszej polskiej kopalni soli kryją dorobek wielu pokoleń, czyniąc z niej część narodowego dziedzictwa kulturowego. Dostępna w bocheńskiej kopalni unikatowa w skali światowej ekspozycja multimedialna, wyróżnia się innowacyjnym wykorzystaniem nowoczesnych technik multimedialnych. Holograficzne prezentacje, interaktywne inscenizacje oraz słuchowiska przestrzenne sprawią, że odwiedzający przeżywają tę niezwykłą podróż będąc w samym centrum wydarzeń (przejście pieszo ok. 1 km). Pobyt w bocheńskiej salinie ze względu na panujący w niej leczniczy mikroklimat ma także właściwości lecznicze.

Odnowa biologiczna
Aby odpocząć i zregenerować siły proponujemy Państwu skorzystanie z usług mieszczącego się w hotelu SUTORIS Centrum Odnowy Biologicznej. Oferta obejmuje cztery zabiegi wybrane spośród szerokiej gamy zabiegów relaksacyjnych i pielęgnacyjnych oferowanych przez hotelowe Centrum Odnowy, 30 min w saunie, pobyt na miejskiej krytej pływalni.

Dodatkowo proponujemy bezpłatne skorzystanie z wypożyczalni rowerów, kijków do nordic walking oraz  stołu bilardowego.
Cennik
Dorosły
Pokój 1 - os.
499 zł
Pokój 2 - os.
449 zł
Pokój 3 - os.
399 zł
Dziecko 3 - 6 lat
Pokój 1 - os.
-
Pokój 2 - os.
319 zł
Pokój 3 - os.
319 zł
Pokój 1 - os.Pokój 2 - os.Pokój 3 - os.
Dorosły499 zł449 zł399 zł
Dziecko 3 - 6 lat-319 zł319 zł

Cena obejmuje: 3 noclegi, pełne wyżywienie*, zwiedzanie kopalni soli, 4 zabiegi w Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej dla każdej z osób dorosłych, 2 seanse w Grocie Solnej połączone z gimnastyką, 1h pobytu na Krytej Pływalni**, 30 min sauny dla 2 osób.

*obiadokolacja w dniu przyjazdu, 3 śniadania, 2 obiady, 2 kolacje

** basen oddalony ok. 800 m od Hotelu Sutoris

Rezerwacje przyjmuje Recepcja Hotelu Sutoris T: 14 615 36 66/67, E: recepcja@kopalniasoli.pl 
Obiekty z tą ofertą
  • Hotel Sutoris

    W sąsiedztwe najstarszego na ziemiach polskich szybu Sutoris

Obiad dnia w Restauracji Grota

Pyszne  obiady  w pysznej cenie - tylko  13,99 zł za zestaw!
czytaj więcej

Biuletyn

Bądź na bieżąco, zapisz się do naszego newslettera!
zapisz się
recepcja@kopalniasoli.pl
+48 14 615 36 66